fbpx

İade Politikası & Teslimat


İADE POLİTİKASI

İade & Değişim

bloomsbury.com.tr’den satın aldığınız ürünleri sipariş tarihinden itibaren 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. İade yapılamamaktadır.

Şartlar 

Değişim işleminizin başlatılması için lütfen öncelikle hello@bloomsbury.com.tr adresinden bize ulaşınız.

Değişim yapmak istediğiniz ürünün kullanılmamış, hasar görmemiş olması gerekmektedir. Sayfa sonunda yazan adresimize orjinal paketi ve size gönderilen fatura veya hediye değişim kartı ile birlikte gönderiniz.

Değişim sırasında yapılacak gönderilerin ücreti tarafınıza aittir ve kargo ücretleri iade edilememektedir.

Ürününüzün değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra işlem durumu tarafınıza e-mail ile iletilir. Geri ödemeler iadenizin tarafımızdan teslim alındığı tarih itibariyle bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Geri ödeme ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır. Geri ödemenizi belirtilen süre içinde alamadığınızda takdirde lütfen öncelikle bankanızla daha sonra bizimle iletişime geçiniz.

İndirimli Ürünler 

İndirimli ürünler iade edilememektedir.

Teslim 

Yaşadığınız şehre ve ülkeye bağlı olarak teslim sürelerimiz değişmektedir. Mücbir sebepler ve olağanüstü haller dışında gönderim sürelerimiz aşağıdaki gibidir:

– Yurtiçi siparişlerinde 1 – 5 iş günü

– Yurtdışı siparişlerinde 7 – 10 iş günü

Yurtdışı gönderilerinde gümrük vergisi ve gümrükte çıkabilecek diğer ücretlerden Bloomsbury sorumlu değildir. Ürününüzün gümrükten geçebilmesi için gereken ödemeleri zamanında yapmanız gerekmektedir. Yaşadığınız ülkenin güncel gümrük tariflerini öğrenebilmek için lütfen ilgili websitelerini kontrol ediniz.

Tüm sorularınız için bize hello@bloomsbury.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Değişim ve iade adresimiz: Reşitpaşa Mahallesi Emirgan Sokak No:4/A Bloomsbury Sarıyer/İstanbul 34467

  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.