İade Politikası


İADE POLİTİKASI

İade & Değişim

bloomsbury.com.tr’den satın aldığınız ürünleri sipariş tarihinden itibaren 30 gün içinde değiştirebilir veya 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

Şartlar 

İade veya değişim işleminizin başlatılması için lütfen öncelikle info@bloombagistanbul.com adresinden bize ulaşınız.

 

İade veya değişim yapmak istediğiniz ürünün kullanılmamış, hasar görmemiş olması gerekmektedir. Sayfa sonunda yazan adresimize orjinal paketi ve size gönderilen fatura veya hediye değişim kartı ile birlikte gönderiniz.

İade ve değişim sırasında yapılacak gönderilerin ücreti tarafınıza aittir ve kargo ücretleri iade edilememektedir.

Ürününüzün iade ve değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra işlem durumu tarafınıza e-mail ile iletilir. Geri ödemeler iadenizin tarafımızdan teslim alındığı tarih itibariyle bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Geri ödeme ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır. Geri ödemenizi belirtilen süre içinde alamadığınızda takdirde lütfen öncelikle bankanızla daha sonra bizimle iletişime geçiniz.

İndirimli Ürünler 

İndirimli ürünler maalesef iade edilememektedir.

 

Teslim 

Yaşadığınız şehire bağlı olarak teslim sürelerimiz değişmektedir.

– Yurtiçi siparişlerinde 1 – 5 iş günü

– Yurtdışı siparişlerinde 3 – 10 iş günü

 

Yurtdışı gönderilerinde gümrük vergisi ve gümrükte çıkabilecek diğer ücretlerden Bloom Bag sorumlu değildir. Ürününüzün gümrükten geçebilmesi için gereken ödemeleri zamanında yapmanız gerekmektedir. Yaşadığınız ülkenin güncel gümrük tariflerini öğrenebilmek için lütfen ilgili websitelerini kontrol ediniz.

Tüm sorularınız için bize info@bloombagistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Değişim ve iade adresimiz: Reşitpaşa Mahallesi Emirgan Sokak No:4/A Bloom Bag Sarıyer/İstanbul 34467

  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.