HAKKIMIZDA


Bloom Bag Dünyasına Hoşgeldiniz

Bloom Bag, müşterilerimizin en işlevsel, zarif, teknolojiyi yakından takip eden ve özenle bir araya getirilmiş tasarımlar ile en iyi kaliteyi sunma prensipleri üzerine kurulmuştur. İstanbul merkezli Bloom Bag’in temelleri, kurucusu Gizem Yalçın Akan tarafından 2018 yılında Londra’da Istituto Marangoni’de Moda ve Lüks Marka Yönetimi alanında master yaparken atıldı. Bloom Bag ismini markanın doğduğu yer olan Londra’nın Bloomsbury semtinden esinlenerek almıştır ve aynı zamanda ürün zenginliği anlamına gelen “Bloom” kelimesi markamızın deri çanta ve aksesuar sektöründe ürün çeşitliliği ile öne çıkma hedefini de yansıtmaktadır. Markamızın kuruluş amacı, üst düzey kalitede deri ve el işçiliği ile üretilen ve aynı zamanda erişilebilir lüks kategorisinde modern, fonksiyonel ve şık tasarımları ile hedef kitlemize belli bir yaşam tarzını yansıtan bir marka imajı ile hitap edebilmektir. Tasarımlarımızda şıklık ve kaliteden ödün vermeden, kadınların hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen profesyonel dokunuşlarla fonksiyonelliği ön planda tutuyoruz.

Bloom Bag markasının ilk showroom’u İstanbul’un yeni dönüşüm bölgelerinden olup, bir çok eşsiz ve modern markaya ev sahipliği yapan Reşitpaşa/Sarıyer bölgesinde açıldı. Mağazamızda Bloom Bag’in renkli dünyasını keşfederken keyifli deneyimler ile zamansız bir yolculuğa çıkabilirsiniz..

Mağazamızın adresine buradan ulaşabilirsiniz. 

MAĞAZA ÇALIŞMA SAATLERİ

PAZARTESİ                        KAPALI

SALI                           10:00 – 19:00

ÇARŞAMBA             10:00 – 19:00

PERŞEMBE             10:00 – 19:00

CUMA                       10:00 – 19:00

CUMARTESİ            10:30 – 18:30

PAZAR                      11:00 – 18:00

  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.