fbpx

HAKKIMIZDA


Bloomsbury Dünyasına Hoşgeldiniz

Bloomsbury işlevsel, zarif, teknolojiyi yakından takip eden ve özenle bir araya getirilmiş tasarımlar ile en iyi kaliteyi sunma prensipleri üzerine kurulmuştur. İstanbul merkezli markamızın temelleri, kurucu Gizem Yalçın Akan tarafından 2018 yılında Londra’da Istituto Marangoni’de Moda ve Lüks Marka Yönetimi alanında master yaparken atıldı. Bloomsbury ismini markanın doğduğu yer olan Londra’nın Bloomsbury semtinden esinlenerek almıştır ve aynı zamanda ürün zenginliği anlamına gelen “Bloom” kelimesi markamızın deri çanta ve aksesuar sektöründe ürün çeşitliliği ile öne çıkma hedefini de yansıtmaktadır. Markamızın kuruluş amacı, üst düzey kalitede deri ve el işçiliği ile üretilen ve aynı zamanda erişilebilir lüks kategorisinde modern, fonksiyonel ve şık tasarımları ile hedef kitlemize belli bir yaşam tarzını yansıtan bir marka imajı ile hitap edebilmektir. Tasarımlarımızda şıklık ve kaliteden ödün vermeden, kadınların hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen profesyonel dokunuşlarla fonksiyonelliği ön planda tutuyoruz.

Bloomsbury markamızın ilk showroomu İstanbul’un yeni dönüşüm bölgelerinden olup, bir çok eşsiz ve modern markaya ev sahipliği yapan Reşitpaşa/Sarıyer bölgesinde açıldı. Mağazamızda Bloom Bag’in renkli dünyasını keşfederken keyifli deneyimler ile zamansız bir yolculuğa çıkabilirsiniz..

Mağazamızın adresine buradan ulaşabilirsiniz. 

MAĞAZA ÇALIŞMA SAATLERİ

30 Ekim 2020 itibariyle Covid-19 önlemleri kapsamında yeni çalışma saatlerimiz:

PAZARTESİ              12:00 – 18.00

SALI                           12:00 – 18:00

ÇARŞAMBA             12:00 – 18:00

PERŞEMBE             12:00 – 18:00

CUMA                       12:00 – 18:00

CUMARTESİ            12:00 – 18:00

PAZAR                                 KAPALI

  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.