fbpx

Gizlilik bildirimimizi okuyun


KURALLAR VE KOŞULLAR – Your #bloombagistanbul

Ricamıza #yesbloombagistanbul hashtag’iyle cevap vererek, aşağıdaki hususları kabul edersiniz:

Bloom Bag’e (Gizder Saraciye ve Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited[396 111 04 20], bundan böyle “Bloom Bag” olarak anılacaktır), #yesbloombagistanbul cevabını vermişolduğunuz fotoğrafları ve hareketli içeriği (bundan böyle “Fotoğraflar ve Hareketli İçerik” olarak anılacaktır) online mağaza, e-posta, sosyal medya, Bloom Bag’in kanalları ve ücretli sosyal medya içerikleri, mağaza materyalleri ve diğer müşteri iletişimleri dahil olmak üzere pazarlama ve/veya reklamcılık faaliyetlerinde dünya çapında gayrı münhasır ve telifsiz şekilde kullanma hakkını verirsiniz. Bloom Bag fotoğraflar ve hareketli İçeriğinizi kendi takdirine bağlı olarak kullanabilir, çoğaltabilir, dağıtabilir, diğer materyallerle birleştirebilir, değiştirebilir ve/veya düzenleyebilir.

İşbu metinle (i) kendi fotoğraflarınıza dair tüm haklara sahip olduğunuzu, (ii) fotoğraflarınızda bulunan kişilerin de haklarını devrettiklerini ve (iii) Bloom Bag’in fotoğraflarınızın kullanmasının, herhangi bir üçüncü taraf haklarını veya kanunları ihlal etmeyeceğini kabul ve taahhüt edersiniz. Bloom Bag’i fotoğraflarınızı kullanma ve yukarıda tanımlanmışmateryallerin kullanımı ile ilişkili tüm fikrî mülkiyet hakları konusunda size herhangi bir ödeme yapma yükümlülüğü olmadığını kabul edersiniz ve Bloom Bag ile Bloom Bag’i temsil eden kişileri yukarıda tanımlanmışolan fotoğrafların kullanımıyla ilgili olarak  her türlü iddia, talep ve yükümlülükten muaf tutacağınızı kabul ve taahhüt edersiniz.

Fotoğrafları veya hareketli İçeriği kaldırmak için lütfen info@bloombagistanbul.comadresine mail yolu ile rapor ediniz.

03.08.2019

 

  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.